Anton_Kisiel opened this issue on May 16, 2000 ยท 24 posts
bast posted Tue, 16 May 2000 at 12:16 AM
I think one might do both approaches with some success Anton :) Go maybe for an individual price, and a per pack price? That way if one really only needs just the one, or can only afford just the one, it is available? These are splendid btw. I hope you will consider doing some of the hairstyles from the 1920's and 1940's also :)