meltz opened this issue on May 08, 2009 ยท 26 posts
SSAfam1 posted Sat, 09 May 2009 at 8:11 PM
Quote - nice, is ithard to learn to use? and how $$$$ is it
It's very easy to use. The only thing lacking are the tutorials. I paid $90 bucks for mine. You can catch it when it goes on sale.